Aktuality

Veselý Mikuláš po celém světě – a i vy můžete být součástí!

Ahoj všem! Dnes je Mikuláš, ten den, kdy se setkávají tradice, zábava a trocha módní extravagance. Tak pojďme oslavit tento svátek ve velkém stylu! Mikuláš je nejen o sladkostech a drobných dárcích, ale i o kreativitě a originalitě v oblékání. A kdo jiný by mohl lépe předvést stylové kostýmy Mikuláše, čerta a anděla než modelky?

Slavíme Mikuláše s úsměvem, stylem a vašimi fotkami!

Ahoj všichni! Jak už víte, dnes je Mikuláš a my jsme se podívali na to, jak se tento svátek slaví po celém světě. Ale teď přichází ten nejzajímavější twist - můžete se stát součástí naší mikulášské oslavy!

Máte Mikulášské Fotky? Pošlete je!

Jste modelka z naší agentury a máte fotky, jak jste oslavovala Mikuláše nebo jste se převlékla za čerta či anděla? Chceme je vidět a sdílet s ostatními! Vaše fotografie nám můžete poslat na adresu produkce@fashion-models.cz a my je rádi uveřejníme na našich webových stránkách.

Nebo je Vložte Přímo do Svých Profilů

Máte-li chuť se pochlubit svými fotkami přímo, neváhejte je vložit do svých profilů na naší platformě. Ukážte všem svůj kreativní přístup k tomuto svátku a inspirujte ostatní modelky a modely.

Každá země, každý kontinent má svůj vlastní způsob, jak oslavit Mikulášský den. Ať už jste se oblékli tradičně nebo jste vytvořili něco úplně nového, vaše snímky přidají k naší celosvětové oslavě to pravé kouzlo. Tak se nebojte a sdílejte své zážitky!

Česko: Tradiční Mikulášská Trojice

V Česku je Mikuláš o sladkostech, veselí a tajemství. Naše modelky se mění v kouzelné postavy - Mikuláše, anděly a čerty - a přinášejí radost na ulice měst. Světlé andělské šaty, červené kabáty Mikuláše a šibalské čertovské kostýmy - to je to, co dělá tento den tak nezapomenutelným!

USA: Santa Claus Parade

Ve Spojených státech je Mikulášská oslava spojena s nádhernými průvody Santa Clause. Lidé se oblékají do kostýmů Santy a elfů a rozdávají dárky a radost. Naše modelky předvedou moderní verze elfích kostýmů s třpytkami a světélky, aby vám ukázaly, jak být hvězdou večera!

Nizozemí: Sinterklaas a jeho Pieten

V Nizozemí oslavují Sinterklaas, což je jejich verze Mikuláše. Doprovázejí ho Pieten, kteří rozdávají sladkosti. Naše modelky se inspirovaly tímto tradicí a předvedou vám nádherné kostýmy plné barvy a fantazie, které přináší zábavu na každý krok.

Japonsko: Hikari no Michi

V Japonsku slaví "Hikari no Michi" nebo "Cestu světla", kde jsou ulice osvětleny tisíci lampiónů. Modelky se převtělí do světelných kostýmů, které odrážejí kouzlo této noci a přinášejí světlo do tmy.

Austrálie: Plážový Mikuláš

V Austrálii je prosinec začátkem léta, takže Mikuláš se slaví na pláži! Naše modelky vám ukážou, jak slavit Mikulášský den v plavkách s Mikulášskými motivy a slunečními brýlemi. Stylově a osvěžující!

 

-->