Blatný Ivan

slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty

28.03.2008

slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty slepy texty


Čtěte více

Móda a Charita s Jiřím Morštadtem: Czech Fashion Week 2024

Móda a Charita s Jiřím Morštadtem: Czech Fashion Week 2024

Jiří Morštadt, vizionář a producent, přináší Czech Fashion Week 2024. Tato prestižní módní událost oslaví dvacetileté výročí členství ČR v EU a deset let od svého založení. V sedmi městech se představí 35 předních návrhářů. Akce propojuje módu s charitativními aktivitami, podporuje regionální kulturu a pomáhá potřebným.

Hledáme Modelky pro Projekty v Severních Čechách: HAVANA CLUB, Děčín

Hledáme Modelky pro Projekty v Severních Čechách: HAVANA CLUB, Děčín

Fashion Models hledá nové tváře pro spolupráci s firmami prodávajícími hodinky, spodní prádlo, luxusní doplňky a další. Přijďte na casting do HAVANA CLUBu v Děčíně a staňte se hvězdou našich projektů. Hledáme dívky z Děčína, Ústí nad Labem, Litoměřic, Teplic a Mostu.

Vyplňte si druhy práce, přicházíte o možnosti a zakázky

Vyplňte si druhy práce, přicházíte o možnosti a zakázky

V dnešní době digitálního světa a online portfolií je klíčové, aby vaše prezentace na internetu byla co nejkompletnější. Tento princip platí i pro modelky a modely, kteří hledají práci prostřednictvím online agentur a platform. Nedávná zkušenost s jedním z našich klientů odhalila zásadní problém, který může mnohé z vás omezovat v získávání zakázek.

-->