Kadeřnické účesy

Elegantní vlny i hladké vlasy a ofiny

29.01.2014

 Čtyřicátá a sedmdesátá léta inspirovala módní tvůrce pro letošní plesovou sezonu.

„ Ples je mimořádná společenská událost. Prezentujeme často nejen sebe, ale také svého partnera nebo firmu, pro kterou pracujeme. Účast na ni vyžaduje důkladnou přípravu. Znamená to, že spoléháme na zásah profesionála,“ říká Top stylista Edita Brejchová.

Korunou krásy je účes. Účesové trendy, a trendy vůbec, nacházejí každoročně inspirace na módních molech v New Yorku, Londýně, Miláně a v Paříži. Kdo chce být v letošní sezoně in, měl by nahlédnout o několik desítek let zpátky.

„Rovné zastřižené polodlouhé i dlouhé vlasy, elegantní vlny či krepový vzhled kudrlin, které jsou vedené k jedné straně, nádech nostalgie a luxusu,“ doporučuje Edita Brejchová trend, který se vrací do čtyřicátých let. A barvu vlasů intenzivně měděnou či měděno-červenou. V tomto případě by měl být make-up bledý a rty naopak výrazné červené a řasy dlouhé. Šaty zvýrazňují siluetu, zdůrazňují pas, charakterizuje je vkus, něžnost a sofistikovaná ženskost. Doporučenými materiály jsou hedvábí, samet a krajka.

„Zvolí-li žena návrat do sedmdesátých let, pak by měla vědět, že účesy jsou nespoutané, módní jsou hladké, lesklé vlasy, všech délek a také ofiny. Barvu doporučuji od čokoládové přes červenofialovou doplněnou melírem, nebo celými partiemi protikladných odstínů,“ říká Top stylista Edita Brejchová. Ke světlému make-upu je vhodné zvolit modré stíny a doplnit je černými linkami, rty už nebudou zvýrazněné, ale bledé pastelové. Celkový image podtrhnou hladké šaty a minimalistické lehce smyslné kombinace z lehkého materiálu v kombinaci modré, bílé, žluté a černé s nenápadnými geometrickými tvary.

„Sledujeme aktuální trendy a společně se těšíme na realizaci účesu, který z klientek udělá spolu s krásnými šaty a make-upem královny plesu,“ zakončuje Edita Brejchová.

Čtěte více

Vyplňte si druhy práce, přicházíte o možnosti a zakázky

Vyplňte si druhy práce, přicházíte o možnosti a zakázky

V dnešní době digitálního světa a online portfolií je klíčové, aby vaše prezentace na internetu byla co nejkompletnější. Tento princip platí i pro modelky a modely, kteří hledají práci prostřednictvím online agentur a platform. Nedávná zkušenost s jedním z našich klientů odhalila zásadní problém, který může mnohé z vás omezovat v získávání zakázek.

Důležitá zpráva pro všechny modelky: Jak zůstat v obraze

Důležitá zpráva pro všechny modelky: Jak zůstat v obraze

Jako klíčová osoba komunikující s vámi od okamžiku vaší registrace až po přihlašování se na práce na našem webu, si všímám, že často dochází k situacím, kdy mi odpovídáte, že jste nedostaly žádné předchozí emaily či zpravodaje. To vede k tomu, že o mnohých fotografováních či akcích nevíte. Abychom tomu předešli, je nezbytné mě, Romana Kunerta, přidat si do vašich kontaktů. Tím zajistíte, že už vám nic důležitého neunikne.

OK

OK

-->