Kontakty

04.09.2019

Vítáme Vás na stránkách Fashion Models v sekci kontakty. 

Budete-li potřebovat zavolat nebo napsat někomu z nás, zde vidíte, kdo co u nás má na starosti. 

Nenajdete-li nabídku práce nebo casting u nás na webu, nejde o naši akci. Pokud tedy od této chvíle uvidíte nabídku jen na sociální síti, nejde o akci Fashion Models. Viz nová pravidla.

 

   
Roman Kunert Jiří Morštadt
zakladatel a spolumajitel spolumajitel
roman@fashion-models.cz jirka@fashion-models.cz
773 584 202 602 284 453
www.romankunert.com www.morstadt.cz
   
   
Alina Dupont Lada Horká
PR agent manažerka
alina@fashion-models.cz lada@fashion-models.cz
777 892 882  
   
   
Petr Šimčík Matěj Adamík
webdesignér grafik tištěných materiálů
petr@fashion-models.cz matej@fashion-models.cz
   
   
Milan Žovin Daniel Šejner
fotograf fotograf
milan@fashion-models.cz daniel@fashion-models.cz
   

 

Veškeré materiály, které nám zasíláte, posílejte na podklady@fashion-models.cz 

HISTORIE AGENTURY, nejdříve byla myšlenka, pak realizace a dodnes zdokonalování se :)