Kontakty

Vítáme Vás na stránkách Fashion Models v sekci kontakty. 

Budete-li potřebovat zavolat nebo napsat někomu z nás, zde vidíte, kdo co u nás má na starosti. 

Dále, nabídky práce vkládáme každý i za sebe, já i Jirka, proto vždy budeme psát kdo akci pořádá a prosím volejte vždy jen tomu, kdo ji pořádá. Děkujeme, Roman Kunert

 

   
   
Roman Kunert Jiří Morštadt
majitel majitel
roman@fashion-models.cz jirka@fashion-models.cz
773 584 202 602 284 453
www.romankunert.com www.morstadt.cz
   
- zakladatel a technický správce webu - organizátor a provozovatel akcí
   
Lucie Kaňoková  
manažerka  
lucie@fashion-models.cz  
737 887 202  
   
   
Petr Šimčík Matěj Adamík
webdesignér grafik
petr@fashion-models.cz matej@fashion-models.cz
   
   
Milan Žovin Daniel Šejner
fotograf fotograf
milan@fashion-models.cz daniel@fashion-models.cz
   
   
Josef Jarkovský Kateřina Schlosserová
redaktor PR manažerka
josef@fashion-models.cz katka@fashion-models.cz

 

Veškeré materiály, které nám zasíláte, posílejte na podklady@fashion-models.cz