Nabídky práce

Chcete na titulní stránce nového magazínu představit novinky na trhu?

Na tuto Akci se můžou přihlasit uživatelé, které jsou registrováni v systemu a jsou přihlášeni.
Přihlásit
Chcete se objevit na titulní stránce nového magazínu a představit nejnovější trendy trhu? Přihlaste se na casting

Milé modelky,

představujeme vám vzrušující příležitost pro mladé ženy, které chtějí reprezentovat nejnovější trendy v oblastech technologií, životního stylu, módy, modelingu a online obchodu.

Začínáme vydávat nový PDF magazín, který se zaměřuje na tyto témata a hledáme modelky na titulní strany.

Nyní máte jedinečnou šanci získat odměnu 5 000 Kč za jednodenní focení!

Pokud jste modelka s vášní pro módu, technologie a inovace, neváhejte a přihlaste se na casting! Hledáme ženy s přirozenou krásou a charisma, které dokážou prezentovat nejnovější trendy a inovace na trhu.

Chcete se stát součástí tohoto vzrušujícího projektu a získat skvělé odměny? Přihlaste se na casting následujícím způsobem:

  1. Navštivte naši webovou stránku www.fashion-models.cz a vyplňte přihlášku.
  2. Zašlete nám své aktuální fotografie, ideálně portrétní a celotělovou.
  3. Uveďte své zkušenosti a zájmy v oblasti modelingu, umění a historie.

Deadline pro přihlášky je 10.4., tak neváhejte a přihlaste se co nejdříve!

Těšíme se na spolupráci s vámi a na společný úspěch tohoto inovativního magazínu, který představuje nejnovější trendy a novinky na trhu. 

Nezapomeňte sdílet tento článek s přáteli, rodinou a známými, kteří by mohli mít zájem o přihlášení se na casting. Tímto způsobem pomůžete šířit informace o této jedinečné příležitosti a podpoříte úspěch celého projektu.

Uchopit tuto příležitost za pačesy a stát se součástí inovativního projektu, který představuje nejnovější trendy a novinky na trhu, se nabízí jen zřídka. Neváhejte a přihlaste se na casting co nejdříve. Těšíme se na spolupráci s vámi a na společný úspěch tohoto nového magazínu, který bude zobrazovat krásu a jedinečnost mladých žen na titulních stranách s nejnovějšími trendy v technologiích, životním stylu, modelingu, móde a online obchodu.

Vaše účast v tomto projektu vám umožní získat cennou zkušenost v modelingu a rozšířit své portfolio o jedinečné fotografie, které zaujmou nejen profesionály v oboru, ale i širší veřejnost. Navíc, s odměnou 5 000 Kč za jednodenní focení máte možnost vydělat si peníze, zatímco si užíváte zábavu a adrenalin spojený s focením.

Nezmeškejte tuto nevšední příležitost stát se tváří nového magazínu a představovat nejnovější trendy na trhu. Přihlaste se na casting ještě dnes a začněte psát svou vlastní úspěšnou příběh v modelingu!

https://www.akademieai.cz/blog/proc-by-modelka-mela-mit-sve-fotky-a-vlastni-web-pro-budovani-sveho-brandu

-->