Nabídky práce

Umíte moderovat? Pro instruktážní videa hledáme nové tváře.

Na tuto Akci se můžou přihlasit uživatelé, které jsou registrováni v systemu a jsou přihlášeni.
Přihlásit
Naše modelingová agentura Fashion Models hledá talentované ženy s natáčecími zkušenostmi pro různorodé video projekty – získejte až 5 000 Kč za den natáčení!

Milé modelky,

naše agentura Fashion Models hledá talentované ženy s natáčecími zkušenostmi, které by rády představovaly nové projekty, plány a inovace v 1minutových videích. Po technické stránce máme vše zabezpečeno, jen potřebujeme úžasné dívky, které budou stát před kamerou a prezentovat různá témata.

Nabízíme odměnu 5 000 Kč za natáčení den (8h) a možnost vybírat si, která témata vás osloví a která ne.

Příklady témat videí, které budete mít možnost představovat, zahrnují (ale nejsou omezeny na):

  1. Představení projektu PrazskeUlice
  2. Prezentace nového notebooku pro www.svet-notebooku.cz
  3. Natáčení upoutávky na www.rohanske-nabrezi.cz
  4. Natáčení spotu pro projekt www.granddeveloper.cz
  5. Natáčení představení projektu www.nejendetem.cz

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a zúčastnit se natáčení těchto videí, přihlaste se prostřednictvím odkazu v tomto článku. Hledáme ženy, které jsou komunikativní, sebevědomé a ochotné prezentovat různá témata s nadšením a profesionálním přístupem.

Tato příležitost vám nabízí šanci rozšířit si své portfolio, získat zkušenosti s natáčením videí a představovat zajímavé projekty široké veřejnosti. Navíc si vyděláte peníze, zatímco se učíte novým dovednostem a rozvíjíte svou kariéru.

Uzavření castingu je 1.5.2023

Nezmeškejte tuto šanci stát se tváří různých video projektů a představovat novinky a inovace široké veřejnosti. Přihlaste se ještě dnes a začněte svou cestu v oblasti video prezentací a modelingovém průmyslu. Těšíme se na spolupráci s vámi a na vaše skvělé výkony před kamerou!

Pokud máte zájem, přihlaste se zde kliknutím na tlačítko v tomto článku.

-->