Agentura photomodels.cz

Následující informace jsou určeny fotomodelkám a fotomodelům se zájmem o spolupráci s Agenturou - Fotostudiem M.T.A. - www.photomodels.cz. Zkušenosti nejsou podmínkou, jsou jen výhodou. Rozhodující je zájem. Vyplnění dotazníku ani jeho části nejsou závazné a lze vyloučit všechny informace, které by mohly mít charakter osobních údajů. V případě, že k uzavření dohody o spolupráci nedojde, budou Vaše údaje vymazány.

Přihlašovací formulář a informace


Sdělení agentury, správce www stránek www.photomodels.cz:

Poskytované údaje vyplněné modelkou - zájemcem o spolupráci v modelingu nemají charakter osobních údajů. V registračním formuláři nemusí modelka uvádět celé příjmení, přesný den narození, přesnou adresu - údaje však musí být dostatečné pro možnost dalšího kontaktu a posouzení fyzických i vědomostních předpokladů modelky, které jsou důležité pro její možné uplatnění. Přesnější údaje jsou nutné až za předpokladu uzavření smluvního vztahu. Uváděn ale musí být rok narození a vhodný je i měsíc u modelek ve věku blízkém 18 let, dále město nebo obec bydliště, míry a váha, e-mail (pokud je), mobilní telefon pro zaslání sms. Nezapomeňte na uvedení jazyka, kterým se dorozumíte. Fotomodelka rovněž může v prvotním přihlášení vystupovat pod pseudonymem (příjmení), jméno doporučujeme uvádět platné.
Kontaktní údaje - ani v omezené míře - nejsou poskytnuty třetím osobám a budou použity pouze k případnému pozvání předcházejícímu možnému fototestu a v dalším kroku uzavření smluvního vztahu. Rovněž zaslané fotografie jsou posuzovány jen k tomuto účelu. Vyplněním registračního formuláře nevzniká žádný smluvní vztah. Formulář slouží pouze k prvnímu kroku - rozhodnutí o termínu a místě pozvání k castingovému pohovoru.

Databáze modelek na www.photomodels.cz má charakter zařaditelný do pojmu tzv. "Scouting and promotional agency for photomodels". Na základě smlouvy (nemá výhradní charakter) agentura dále, i mimo vlastní stránky propaguje modelku pro její častější oslovování zájemci (fotografy, agenturami, fotostudii). Zařazení na stránky www.photomodels.cz je výběrové.

Smluvní modelky však zařazujeme do castingových nabídek pro zájemce z ČR i zahraničí. Smluvní vztahy v případech práce fotomodelky jsou uzavírány přímo mezi fotografujícím a fotomodelkou, zpravidla pro jednotlivé práce. Vyplněním tohoto formuláře a zasláním informačních fotografií fotomodelky (fotomodelu) nevzniká žádný smluvní vztah. Bez dalšího souhlasu není zveřejněno ani sdělováno plné jméno a kontaktní údaj modelky.
Pokyny pro zasílání fotografií:

Fotografie, které Vás dosud reprezentují, můžete zaslat e-mailem, ve formátu jpg, optimálně v rozlišení 72 DPI, o objemu dat do 100 kB na jednu fotografii, maximálně 10 fotografií. E-maily nad 1500 kB jsou automaticky mazány. Jejich obsah nebude přečten a ani se o něm nedozvíme. Pokud nemáte fotografie naskenovány a upraveny pro posílání e-mailem, pošlete je v jakémkoliv formátu poštou. Fotografie slouží k orientaci o dosavadní úrovni modelky - zájemkyně o modeling. Postačí i fotografie nestandardní, běžné. Modelky, které již mají zkušenosti a praxi v modelingu, by měly poslat ukázky v rozsahu stylů a prací, které fotografovaly.
Upozornění pro začínající fotomodelky:

pokud nemáte dostatek fotografií, nedoporučujeme před konzultací s námi pokusy o tzv. "profesionální book". V případě zájmu o spolupráci se s vámi domluvíme na nezbytných parametrech fotografií. Leckdy velmi draze pořízené fotografie často nevyhovují ani základním podmínkám fotografií nutných pro skutečnou prezentaci modelky. Poradíme Vám také s ekonomicky účelným pořízením fotografií. Pro účel prvního představení nám postačí alespoň orientační fotografie. U zkušených modelek s praxí můžeme uplatnit jejich prezentační fotografie za předpokladu stylového souladu a bezkonfliktnosti s autorskými právy.

Fotografie označené na zadní straně vaším jménem zasílejte poštou na adresu:
Fotostudio M.T.A.
Pavel Danel - M.T.A
ul. 28. října 221
709 00 Ostrava - Mariánské Hory.
e-mail pro zasílání fotografií: infoatphotomodels.cz

Čtěte více

WERSO - Spolupráce  pro 3 modelky - ambasadorky značky

WERSO - Spolupráce pro 3 modelky - ambasadorky značky

On-line casting pro výrobce  luxusního  prádla Werso a internetový portál www.werso.cz . ( Jiřina Matoušová )

Připravujeme nové kampaně pro MPTOBACCO

Připravujeme nové kampaně pro MPTOBACCO

Tak trochu jiné focení kampaně pro MPTOBACCO

Včerejší focení Tvář Fashion Models 2020

Včerejší focení Tvář Fashion Models 2020

Včera jsme fotili naši novou tvář 2020 Zuzanu Strakovou.