Agentura photomodels.cz

Následující informace jsou určeny fotomodelkám a fotomodelům se zájmem o spolupráci s Agenturou - Fotostudiem M.T.A. - www.photomodels.cz. Zkušenosti nejsou podmínkou, jsou jen výhodou. Rozhodující je zájem. Vyplnění dotazníku ani jeho části nejsou závazné a lze vyloučit všechny informace, které by mohly mít charakter osobních údajů. V případě, že k uzavření dohody o spolupráci nedojde, budou Vaše údaje vymazány.

05.10.2008

Přihlašovací formulář a informace


Sdělení agentury, správce www stránek www.photomodels.cz:

Poskytované údaje vyplněné modelkou - zájemcem o spolupráci v modelingu nemají charakter osobních údajů. V registračním formuláři nemusí modelka uvádět celé příjmení, přesný den narození, přesnou adresu - údaje však musí být dostatečné pro možnost dalšího kontaktu a posouzení fyzických i vědomostních předpokladů modelky, které jsou důležité pro její možné uplatnění. Přesnější údaje jsou nutné až za předpokladu uzavření smluvního vztahu. Uváděn ale musí být rok narození a vhodný je i měsíc u modelek ve věku blízkém 18 let, dále město nebo obec bydliště, míry a váha, e-mail (pokud je), mobilní telefon pro zaslání sms. Nezapomeňte na uvedení jazyka, kterým se dorozumíte. Fotomodelka rovněž může v prvotním přihlášení vystupovat pod pseudonymem (příjmení), jméno doporučujeme uvádět platné.
Kontaktní údaje - ani v omezené míře - nejsou poskytnuty třetím osobám a budou použity pouze k případnému pozvání předcházejícímu možnému fototestu a v dalším kroku uzavření smluvního vztahu. Rovněž zaslané fotografie jsou posuzovány jen k tomuto účelu. Vyplněním registračního formuláře nevzniká žádný smluvní vztah. Formulář slouží pouze k prvnímu kroku - rozhodnutí o termínu a místě pozvání k castingovému pohovoru.

Databáze modelek na www.photomodels.cz má charakter zařaditelný do pojmu tzv. "Scouting and promotional agency for photomodels". Na základě smlouvy (nemá výhradní charakter) agentura dále, i mimo vlastní stránky propaguje modelku pro její častější oslovování zájemci (fotografy, agenturami, fotostudii). Zařazení na stránky www.photomodels.cz je výběrové.

Smluvní modelky však zařazujeme do castingových nabídek pro zájemce z ČR i zahraničí. Smluvní vztahy v případech práce fotomodelky jsou uzavírány přímo mezi fotografujícím a fotomodelkou, zpravidla pro jednotlivé práce. Vyplněním tohoto formuláře a zasláním informačních fotografií fotomodelky (fotomodelu) nevzniká žádný smluvní vztah. Bez dalšího souhlasu není zveřejněno ani sdělováno plné jméno a kontaktní údaj modelky.
Pokyny pro zasílání fotografií:

Fotografie, které Vás dosud reprezentují, můžete zaslat e-mailem, ve formátu jpg, optimálně v rozlišení 72 DPI, o objemu dat do 100 kB na jednu fotografii, maximálně 10 fotografií. E-maily nad 1500 kB jsou automaticky mazány. Jejich obsah nebude přečten a ani se o něm nedozvíme. Pokud nemáte fotografie naskenovány a upraveny pro posílání e-mailem, pošlete je v jakémkoliv formátu poštou. Fotografie slouží k orientaci o dosavadní úrovni modelky - zájemkyně o modeling. Postačí i fotografie nestandardní, běžné. Modelky, které již mají zkušenosti a praxi v modelingu, by měly poslat ukázky v rozsahu stylů a prací, které fotografovaly.
Upozornění pro začínající fotomodelky:

pokud nemáte dostatek fotografií, nedoporučujeme před konzultací s námi pokusy o tzv. "profesionální book". V případě zájmu o spolupráci se s vámi domluvíme na nezbytných parametrech fotografií. Leckdy velmi draze pořízené fotografie často nevyhovují ani základním podmínkám fotografií nutných pro skutečnou prezentaci modelky. Poradíme Vám také s ekonomicky účelným pořízením fotografií. Pro účel prvního představení nám postačí alespoň orientační fotografie. U zkušených modelek s praxí můžeme uplatnit jejich prezentační fotografie za předpokladu stylového souladu a bezkonfliktnosti s autorskými právy.

Fotografie označené na zadní straně vaším jménem zasílejte poštou na adresu:
Fotostudio M.T.A.
Pavel Danel - M.T.A
ul. 28. října 221
709 00 Ostrava - Mariánské Hory.
e-mail pro zasílání fotografií: infoatphotomodels.cz

-->