Důvěra modelek nás těší

Pomáhat, nejenom finančně, chce letos v rámci Fashion Models Charity. Nový projekt agentury Fashion Models, jejímž společníkem je Jiří Morštadt.

31.01.2014

 Agentura Fashion Models pomáhá dívkám prosadit se ve světě módy již jedenáct let. Jaké má ambice pro letošní rok?
 

V roce 2014 chceme nadále pokračovat v trendu, který jsme si původně vytyčili. Nechceme se soustředit pouze na spolupráci se známými modelkami. Naším cílem je také hledat nové tváře, pomáhat jim v jejich počáteční kariéře a zároveň pro ně nacházet vhodné módní přehlídky a reklamní kampaně. Nadále budeme spolupracovat s významnými fotografy, stylisty a vizážisty především v rámci České Republiky.


 

Od letošního roku věnujete pět procent z každé zakázky na dobročinné účely. Prozradíte Vaše charitativní záměry?


 

Nechceme přispívat pouze finančně. Pro letošní rok jsme v rámci projektu Fashion Models Charity připravili pilotní projekt podpory dívek vyrůstajících v dětských domovech. Snažíme se je zapojit do společenského života a pomoci jim nacházet uplatnění například jako promotérky, aby poznávaly svět módy. A v případě, že zaujmou, jim pomůžeme naučit se na tomto trhu orientovat. Všichni v agentuře se na tento trend velmi těšíme a věříme, že bude úspěšný.


 

Dlouhodobě se pohybujete v oblasti modelingu. Jak byste definoval ženskou krásu?


 

Za dlouhou dobu, co se pohybuji v mediální branži a v oblasti módy, jsem pochopil, že názor na ženskou krásu se může různit u každého klienta. A navíc nejde pouze o krásu fyzickou, ale i o krásu vnitřní a sílu osobnosti. Po reklamních kampaních je v současné době trend částečně odstupovat pouze od hezkých tváří. Spíše se vyžadují tváře přibližující se běžnému životu.


 

Co považujete za dosavadní největší úspěch agentury?


 

Čeho si vážím a co považuji za největší úspěch, je bezesporu široké spektrum lidí, kteří s naší agenturou spolupracují. Na webových stránkách je velké množství zajímavých tváří a skvělých modelek, jejíž důvěra nás velmi těší.


 

Jiří Morštadt


 

ředitel agentury Fashion Models
text: Karen Ronová


 

 
-->