Kadeřnické účesy

Elegantní vlny i hladké vlasy a ofiny

 Čtyřicátá a sedmdesátá léta inspirovala módní tvůrce pro letošní plesovou sezonu.

„ Ples je mimořádná společenská událost. Prezentujeme často nejen sebe, ale také svého partnera nebo firmu, pro kterou pracujeme. Účast na ni vyžaduje důkladnou přípravu. Znamená to, že spoléháme na zásah profesionála,“ říká Top stylista Edita Brejchová.

Korunou krásy je účes. Účesové trendy, a trendy vůbec, nacházejí každoročně inspirace na módních molech v New Yorku, Londýně, Miláně a v Paříži. Kdo chce být v letošní sezoně in, měl by nahlédnout o několik desítek let zpátky.

„Rovné zastřižené polodlouhé i dlouhé vlasy, elegantní vlny či krepový vzhled kudrlin, které jsou vedené k jedné straně, nádech nostalgie a luxusu,“ doporučuje Edita Brejchová trend, který se vrací do čtyřicátých let. A barvu vlasů intenzivně měděnou či měděno-červenou. V tomto případě by měl být make-up bledý a rty naopak výrazné červené a řasy dlouhé. Šaty zvýrazňují siluetu, zdůrazňují pas, charakterizuje je vkus, něžnost a sofistikovaná ženskost. Doporučenými materiály jsou hedvábí, samet a krajka.

„Zvolí-li žena návrat do sedmdesátých let, pak by měla vědět, že účesy jsou nespoutané, módní jsou hladké, lesklé vlasy, všech délek a také ofiny. Barvu doporučuji od čokoládové přes červenofialovou doplněnou melírem, nebo celými partiemi protikladných odstínů,“ říká Top stylista Edita Brejchová. Ke světlému make-upu je vhodné zvolit modré stíny a doplnit je černými linkami, rty už nebudou zvýrazněné, ale bledé pastelové. Celkový image podtrhnou hladké šaty a minimalistické lehce smyslné kombinace z lehkého materiálu v kombinaci modré, bílé, žluté a černé s nenápadnými geometrickými tvary.

„Sledujeme aktuální trendy a společně se těšíme na realizaci účesu, který z klientek udělá spolu s krásnými šaty a make-upem královny plesu,“ zakončuje Edita Brejchová.

Čtěte více

WERSO - Spolupráce  pro 3 modelky - ambasadorky značky

WERSO - Spolupráce pro 3 modelky - ambasadorky značky

On-line casting pro výrobce  luxusního  prádla Werso a internetový portál www.werso.cz . ( Jiřina Matoušová )

Připravujeme nové kampaně pro MPTOBACCO

Připravujeme nové kampaně pro MPTOBACCO

Tak trochu jiné focení kampaně pro MPTOBACCO

Včerejší focení Tvář Fashion Models 2020

Včerejší focení Tvář Fashion Models 2020

Včera jsme fotili naši novou tvář 2020 Zuzanu Strakovou.