1921 New York - vzniká značka McGregor

Značka McGregor vznikla v roce 1921 v New Yorku jako charakteristická americká móda pro volný čas, která je ovlivněná tradičními skotskými vlivy. Od roku 1921 do roku 1993 zaznamenal McGregor velký zájem zákazníků a proto se rozhodl expandovat do Evropy. Nejprve se značka McGregor specializovala pouze na pánskou městskou módu a po pár letech se rozšířila i o módu golfovou, jachtingovou a připojila dámské i dětské kolekce.

17.11.2008

Městská móda, která je nejrozšířenější a nejprodávanější se vyznačuje důsledně vypracovanými detaily a perfektně zvolenými materiály. Příznivci golfu mají rozsáhlý výběr funkčních golfových designů jako jsou prodyšné a voděodolné bundy a tolik známá golfová piké polotrička. Všechny styly McGregor doplňuje široká škála doplňků jako jsou plavky, ručníky, bytový textil, župany, tašky apod.

 

 

Zakoupit tuto značku můžete na http://www.multibrandshop.cz/
 

Čtěte více

Andrea Verešová na akci Czech Fashion Week

Andrea Verešová na akci Czech Fashion Week

Máme tu čest Vám představit tvář letošního ročníku Czech Fashion Week 2021 ????????, Top modelku Andreu Verešovou.Společně s modelkami Fashion Models a dalšími představí nové kolekce známých návrhářů.

 

Czech Fashion Week je zde a naše modelky předvádí nové modely

Czech Fashion Week je zde a naše modelky předvádí nové modely

Zítra od 15:00 startuje další ročník prestižní společenské akce Czech Fashion Week a naše modelky jsou připravené. 

25.3. Spouštíme soutěže o hodinky, kosmetiku, plavky, sady vín a další

25.3. Spouštíme soutěže o hodinky, kosmetiku, plavky, sady vín a další

Náš tým v čele s Helenou připravuje dlouhodobé soutěže. Bude se losovat pravidelně ve stejné dny, soutěže budou probíhat do konce letních prázdnin (možná déle) střídavě o hodinky, sady čištění, kosmetiku, plavky, vína ...