Aktuality

Móda a Charita s Jiřím Morštadtem: Czech Fashion Week 2024

Jiří Morštadt, vizionář a producent, přináší Czech Fashion Week 2024. Tato prestižní módní událost oslaví dvacetileté výročí členství ČR v EU a deset let od svého založení. V sedmi městech se představí 35 předních návrhářů. Akce propojuje módu s charitativními aktivitami, podporuje regionální kulturu a pomáhá potřebným.

Jiří Morštadt: Tvůrce Czech Fashion Weeku 2024

Praha, 2024 – Jiří Morštadt, vizionář a producent, je hlavní silou stojící za Czech Fashion Weekem 2024. Tato prestižní módní událost oslaví dvacet let členství České republiky v Evropské unii a deset let od svého vzniku. Morštadtovo vedení a odhodlání proměnily Czech Fashion Week v klíčovou událost evropského módního kalendáře.

Oslava Stylu a Kreativity

Czech Fashion Week, pod vedením Jiřího Morštadta, se stal synonymem elegance a inovace. Tento ročník přináší módu do sedmi významných měst České republiky: Praha, Karlovy Vary, Teplice, Mariánské Lázně, Brno, Liberec a Bratislava. Představí se 35 předních návrhářů a značek, jejichž kolekce okouzlí jak odborníky, tak širokou veřejnost.

Jiří Morštadt: Vizionář a Lídr

Za úspěchem Czech Fashion Weeku stojí odhodlaný a inovativní producent Jiří Morštadt. Jeho vize a schopnost vést tým proměnily tuto akci v prestižní módní událost, která přitahuje jak špičkové návrháře, tak nadšené diváky. Morštadtovo odhodlání neustále usiluje o vysokou kvalitu produkce a inovace.

Bohatá Historie

Czech Fashion Week, založený Jiřím Morštadtem v roce 2016, se rychle stal klíčovou událostí v módním kalendáři. Každý ročník přitahuje miliony diváků prostřednictvím televizních přenosů, online platforem a sociálních médií. Tento úspěch potvrzuje prestiž a význam této události v módním světě.

Charitativní Rozměr

Pod vedením Jiřího Morštadta se Czech Fashion Week nevěnuje pouze módě, ale také charitě. V minulém roce byly prostředky získané z akce použity na nákup diagnostických přístrojů pro nemocnice v Teplicích. Akce zahrnuje bezplatné vstupy pro seniory a tělesně postižené, a do realizace se zapojují i studenti středních škol a děti z dětských domovů.

Program 2024

  1. Teplice (14. září 2024) – Město známé svou bohatou historií a kulturním dědictvím opět ožije módou a společenským životem.
  2. Praha (20. června 2024) – Národní muzeum bude hostit exkluzivní kolekci Osmany Laffity při příležitosti dvacetiletého výročí vstupu do EU.
  3. Karlovy Vary (2. července a 19. září 2024) – Módní přehlídky v rámci KVIFF a podzimní show ve Vřídelní kolonádě.
  4. Mariánské Lázně (27. července 2024) – Historické lázně nabídnou prestižní přehlídky a charitativní aktivity.
  5. Brno (24. srpna 2024) – BVV Veletrhy Brno se stanou centrem módy, umění a designu.
  6. Liberec (5. října 2024) – Oblastní galerie bude hostit výroční módní show.
  7. Bratislava (9. listopadu 2024) – Reduta bude svědkem Slovakia Fashion Week, spojujícího místní talent s mezinárodní inspirací.

Mediální Pokrytí a Propagace

Czech Fashion Week, pod vedením Jiřího Morštadta, má rozsáhlé mediální pokrytí. Akci sledují miliony diváků prostřednictvím CNN Prima News, iDnes, Deník.cz, Super.cz a dalších mediálních kanálů. Sociální média a spolupráce s influencery zajišťují, že každá módní kolekce dosáhne širokého publika.

Význam pro Partnery

Spolupráce s Czech Fashion Week představuje unikátní příležitost pro partnery a sponzory. Akce nabízí široké mediální pokrytí, exkluzivní networkingové příležitosti a cílený marketing. Přidat své jméno k této prestižní události znamená být součástí významného kulturního a společenského fenoménu, který podporuje rozvoj módní kultury a umění v České republice a na Slovensku.

Závěr

Jiří Morštadt a jeho tým stojí za úspěchem Czech Fashion Week 2024. Tato událost je mnohem více než jen módní přehlídka – je to oslava kreativity, elegance a dobročinnosti. Připojte se k nám a staňte se součástí této výjimečné akce, která spojuje módu, umění a charitu. Těšíme se na setkání s vámi v některém ze sedmi měst, kde budete mít příležitost zažít nezapomenutelné okamžiky a podpořit dobrou věc.