Fotograf Jaroslav Šimandl je profesionál

Během uplynulých let jsem měl prodejnu notebooků v Praze a jednou ke mě přišel do prodejny člověk, co si chtěl koupit notebook. Chtěl ten nejlepší a v ČR byly pouze 2. Jeden jsem už měl já, druhý chtěl on.

10.10.2008

A tak jsem se s tímto pánem, který byl o tisíc let starší (teď mě Járo neuškrť :-) , prostě byl starší oproti mojim 26 rokům, ale velmi jsme si rozuměli. Pomohl mi koupit první kvalitní objektiv tehdy na muj CANON 10D a vysvětloval mi, jak se fotí. Pamatuji si že mi koupil housku na Václaváku, mimochodem mou nejdražší , asi za 300kč, až mi nechutnala. Ale to je on. Hodný a dobrý. Doufám že se nezkazil, už delší dobu jsem ho neviděl :-)

Zde je pár fotek, ale pokud chcete celou kolekci, koukněte na jeho stránky, které jsem bohužel já nedělal jako tyto a mnoho dalších (musím si zde napsat adresu - www.europemc.eu ) , ale jsou krásné.  www.simandl.net

 

 

 

 

Čtěte více

Andrea Verešová na akci Czech Fashion Week

Andrea Verešová na akci Czech Fashion Week

Máme tu čest Vám představit tvář letošního ročníku Czech Fashion Week 2021 ????????, Top modelku Andreu Verešovou.Společně s modelkami Fashion Models a dalšími představí nové kolekce známých návrhářů.

 

Czech Fashion Week je zde a naše modelky předvádí nové modely

Czech Fashion Week je zde a naše modelky předvádí nové modely

Zítra od 15:00 startuje další ročník prestižní společenské akce Czech Fashion Week a naše modelky jsou připravené. 

25.3. Spouštíme soutěže o hodinky, kosmetiku, plavky, sady vín a další

25.3. Spouštíme soutěže o hodinky, kosmetiku, plavky, sady vín a další

Náš tým v čele s Helenou připravuje dlouhodobé soutěže. Bude se losovat pravidelně ve stejné dny, soutěže budou probíhat do konce letních prázdnin (možná déle) střídavě o hodinky, sady čištění, kosmetiku, plavky, vína ...