Pierre Cardin nabízí modely pro volný čas

Pierre Cardin je výraznou osobností ve světě módy již více než půl století. V roce 2003 oslavil v Tokiu 50 let své kariéry. Tento světově proslulý extravagantní módní návrhář posunul v šedesátých letech módu, kdy módní trendy byly pouze pro vyvolené, z přehlídkových mol do ulic. Za tento počin byl ostře kritizován a odsuzován tehdejšími módními experty.

17.11.2008

Poté otevírá svůj vlastní módní dům v Paříži a vedle kosmické dámské kolekce prezentuje i  pánskou kolekci Pret-a-porter, která způsobila revoluci v pánském odívání. Muž oblečený podle Cardina vypadá stejně dobře na ulici jako ve společnosti. Tím zviditelňuje, do té doby, opomíjený pánský styl, který je kombinací elegance a komfortu. Jeho saka bez límců v kombinaci s úzkými kalhotami se staly světovým hitem a inspirovali skupinu Beatles, které vytvořil kostýmy v tomto stylu pro jejich světové turné.

 V dnešní době najdete značku Pierre Cardin v osmdesáti zemích světa a nestárnoucí tvůrce pravidelně navštěvuje a kontroluje své pobočky.

Zakoupit tuto značku můžete na http://www.multibrandshop.cz/

Čtěte více

Andrea Verešová na akci Czech Fashion Week

Andrea Verešová na akci Czech Fashion Week

Máme tu čest Vám představit tvář letošního ročníku Czech Fashion Week 2021 ????????, Top modelku Andreu Verešovou.Společně s modelkami Fashion Models a dalšími představí nové kolekce známých návrhářů.

 

Czech Fashion Week je zde a naše modelky předvádí nové modely

Czech Fashion Week je zde a naše modelky předvádí nové modely

Zítra od 15:00 startuje další ročník prestižní společenské akce Czech Fashion Week a naše modelky jsou připravené. 

25.3. Spouštíme soutěže o hodinky, kosmetiku, plavky, sady vín a další

25.3. Spouštíme soutěže o hodinky, kosmetiku, plavky, sady vín a další

Náš tým v čele s Helenou připravuje dlouhodobé soutěže. Bude se losovat pravidelně ve stejné dny, soutěže budou probíhat do konce letních prázdnin (možná déle) střídavě o hodinky, sady čištění, kosmetiku, plavky, vína ...