Aktuality

Plesová sezóna je v plném proudu!

Je to tady! Den kdy můžete vypadat jako princezna a třeba svým šarmem najít svého prince (nebo toho barmana v rohu, který míchá úžasné mojito. No, nebo klidně i kluka, který vybírá vstupenky).

 

 

 Hlavně, že zapomenete na to, že jindy máte bolavou hlavu plnou problémů, což se podepíše na vašem vzhledu.
Ale dnes je vše jinak. Někdo má jasno hned (muži). Ale někdo zkrátka neví.
Doporučím vám, v čem se za vámi budou všichni otáčet. Je to těžké. Pokaždé, když jsem šla na ples, říkala jsem si, jak budou všichni koukat…Jenže pak jsem koukala já!
 Je pravda, že na plese jsou zkrátka všechny holky krásné. Možná i proto, že mají dobrou náladu a dobrá nálada dělá se vzhledem divy.Ale je to i tím, že se zkrátka snažily.
Jen si představte tančící divu , které poletují vlasy, protože se směje o sto šest. Fluidum. Pravidla číslo jedna-Fluidum! Vaše aura!
A teď ty šaty. Zapomeňte prosím vás na ty nadýchané barokní sukně s korzetem. To je už dávno pasé. Sice to zakryje kypré tvary, ale to jde i jinak!
Pryč také s dekoltem či tvary „vody“-vlnící dekolt, který dělá větší poprsí, ale stejně pak všichni uvidí pravdu, jelikož vaše poprsí z vlnícího dekoltu zajisté za vašeho divokého tance vypadne.
Takže pravidlo číslo dvě je JEDNODUCHOST!
Stačí dlouhé obepnuté šaty (rozšířené lehce tam, kde je to potřeba pro některé dámy) s nahými zády až pod zadek. Kouzlo spočívá v doplňku-Dlouhý šperk, který nebude viset na dekoltu, ale na linii zad, kde je výkroj. Budete působit netradičně.
Další příklad šaty pro ty, které mají větší boky. Vezmete si dlouhé šaty, dolní kraj šatů nakasejte do pasu, sešpendlete, aby to působilo nadýchaně a převažte stuhou s mašlí jinou barvou v pase.
Pravidlo č.3-Doplňky! A ne nudné! Zkuste krajku jako nosili dříve přes obličej s mini kloboučkem, paví péra nejen do vlasů, ale klidně i zapíchnout do šatů, vějíř, deštníček, boa, škrabošku, umělou kožešinu přes svá ramena, kytičku připíchnutou ve vlasech, zkuste jen jednu delší rukavici, jako oblečená-neoblečená J
Pamatujte- Nejde o to, jak drahé , přeplácané, naškrobené, nadýchané máte šaty. Dejte na jednoduchý střih, ale vyhrajte si s doplňky. Klidně si přes jednoduché šaty naaranžujte rybářskou síť a sepněte růží.
Uvidíte, že se vám bude tančit lépe, než s šaty s dvaceti spodniček nebo nadýchaným tylem, či korzetem, který byl vynalezen, aby padal dámám ve společnosti dolů z dekoltu a páni se měli na co koukat.
Tak přeji krásné potančeníčko, jelikož tanec je nejlepší sport pro dobrou náladu. Ale vezmete si pohodlné boty, ať si to užijete, když už budete vypadat tak krásně!