Aktuality

Pro další spolupráci si klient BMW vybral tyto dívky

Po pečlivém zhodnocení se náš klient rozhodl pro spolupráci s těmito dívkami. Tímto jim blahopřejeme, a každá bude osobně zkontaktována, kdy se dostavíte k nám do kanceláře a vše probereme. Protože jich ale celkem má být dvojnásobek, a mnoho z Vás tu nebylo, uděláme ještě jednou pro ty z Vás, které jste to minuly.

Zde je seznam dívek, které jsou vybrány:

Miriam Bittová

Paola Panizza

Tereza Jelínková

Natalie Friebelová

Pavlína Richtarová

Ingrid Žváčková

Šárka Gia

plus čekáme na informace, ještě 2 mají být vybrány. Výsledek sem napíšeme hned, jak se ho dozvíme.

 

Pokud nejste mezi vybranými, v žádném případě nezoufejte. Máte cca 10 podobných možností a vždy má klient jiné představy. Důležité je vytrvat :)

Každopádně všem děkujeme, Vaše vystupování bylo skvělé a děkujeme za Vaši účast.

Tím, že jsou prázdniny, tu mnoho lidí není, dovolené atd. Proto která z Vás se nedostala na casting, může přijít na další:

 

CASTING pro promo tým BMW pokračuje, bude ještě jednou to samé, ale bude zde již možnost zúčastnit se více (nyní víme již o 6 nových) castingů v jednom, a každá, která zde již byla, máme její údaje, bude klientům nabídnuta s těmito novými. 

Bude to focení známé firmy v oblasti luxusního spodního prádla, viz obchod.fashionmodels.cz a http://www.fashionodevy.cz .

Kde každá modelka, která má profil na našich www.fashion-models.cz stránkách, má slevu 5% na veškerý sortiment.

Plus focení pro novou značku kávy, Secolo Caffe, kde hledáme krásné ženy, co zaujmou, ve stylu RETRO, černobílé, pouze se zvýrazněnou rtěnkou a znakem Secolo .. To je zadání klienta :)

Nechte se překvapit, podrobnosti sepíšeme. Každá, která nebyla na castingu, toto může zkusit. 

-->