Aktuality

Respect vsadil na fotbal a Vlaďku Erbovou!

Fotbalisté klubu FK Mladá Boleslav předvedli na mole značku Respect

Fotbalisté klubu FK Mladá Boleslav předvedli veřejnosti módní přehlídku exkluzivní módní značky Respect, ta se vyznačuje šitím oděvů přímo na míru. Dříve, než pánové vstoupili na molo před zraky diváků, předcházela celé akci několikahodinová důkladná příprava, kde si chůzi na mole vyzkoušeli nejen modelky ale především i fotbalisté, kterých se celý večer týkal. Mnozí z chlapů se přiznali, že na mole nikdy v životě nestáli, trému na sobě ale nedali příliš znát. A tak se o ničem jiném nebavili, než aby to večer zvládli. „ Hele já pořádně nevím, jak se správně má chodit, ale snad mi to půjde, když tak mě podržíš, viď“ bylo slyšet ze zákulisí. Pánové se do role modelů nakonec propracovali a přehlídku pánských obleků prezentovali v podvečer, v prostorách tropické zahrady libereckého zábavního centra Babylon na jedničku. Ovšem nebyli nato sami, společnost jim po celou dobu dělaly modelky včele s okouzlující Vlaďkou Erbovou, která se na mole cítí, jako doma. Převážně ta mužská část publika na ní mohli oči nechat, modelka doslova očarovala. Doslova byli šokováni a zároveň nadšení, když se Vlaďka objevila na mole v rudě červeném korzetu, slova chváli nešetřili ani v případě zahalená do zimního pleteného oblečení s čepičkou.

Celý večerní program moderovala Lejla Abbasová, která přiznala, že jí módní přehlídka, zvláště pak její pánská část, fotbalisté v oblecích a spodním prádle doslova okouzlila. Během večera se uskutečnil křest kalendáře klubu FK Mladá Boleslav, který pokřtil trenér klubu, se svým týmem. Fotky pro kalendář nafotil a vytvořil Jakub Ludvík v interiérech i exteriérech Prahy a Hrubé Skály již v srpnu, samotného křtu v tropické zahradě libereckého zábavního centra Babylon se ale nezúčastnil. Boleslavští fotbalisté jsou na snímcích v módním oblečení ve společnosti s neoblečenými dívkami.

Originální klubový kalendář, který je plný nejen fotbalistů ale především krásných nahých dívek pro rok 2010 zakoupíte v Bolek shopu, v přízemí jižní tribuny v areálu Městského stadionu v Mladé Boleslavi.

 

 

Foto Aleš Kartal

 

-->