Aktuality

Revoluce našich dekoltů- Instant lift bra

Je to tady, na co jsme my ženy čekaly? No vlastně, dalo by se říci, že i páni, aby se měli na co dívat.

Řetězec TESCO se ujal vedení prodeje nové „vychytávky“ pro naše krásné dekolty Instant lift bra, což je originální název pro nové spodní prádlo, které může vynahradit podprsenku a zvýšit nám sebevědomí tím, že nám zkrásní (zobjemní) dekolt. Instant lift bra funguje jako korzet, ale bez nepohodlí. Nejedná se tudíž o běžnou podprsenku, ale o jakýsi korzetový pás, který lze nosit na nahé tělo, ale i s podprsenkou (s podprsenkou bude efekt ještě větší, ale musíte sladit ramínka podprsenky s pásem a s dvojím zapínáním, které tak vznikne).

Další výhodou je, že zadní konstrukce odlehčí i zádům. To je dobrá zpráva  pro ty s velkým poprsím, které ještě nenašly vhodnou podprsenku, co by jim pomohla od té tíhy vpředu.Je vhodná i pro nás, které sice nemají éčka, ale i tak se hrbí. Tato nová podprsenka by nás tomuto zlozvyku měla odnaučit.

Dobré je, že Instant lift bra nerozlišuje velikost košíčků. Rozhodující je obvod hrudníku, takže nebudete muset ztrácet čas hledáním vhodného tvaru.

Cena na českém trhu není ještě známa, ale na americkém trhu je to 19 dolarů, což je v přepočtu  kolem 350 Kč. Ale kdoví? V Americe je všechno oblečení levnější a to i to značkové. Ke všemu řetězec Tesco v Americe uvedl tuto převratnou podprsenku mnohem dřív a už to není taková novinka, jaká bude tady. Uvidíme, jestli my české ženy tuto inovaci oceníme s nadšením, nebo  projde bez jakéhokoliv povšimnutí. A uvidíme, jestli český trh navrhne podobnou cenu, nebo bude dražší, jak už to tady bývá zvykem.

Nevýhoda je, že je to efekt pouze dočasný. Na upoutání pozornosti je to fajn, ale až objekt našeho zájmu upoutáte, snad ho po svlečení spodního prádla nevylekáte.

Je pravda, že nějaké to procento mužů nemají rádi ani push-up podprsenku. Prý je klameme.

Takže těžko říci, co udělá s opačným pohlavím toto. Na druhou stranu je důležité vaše sebevědomí. Ano, s krásným dekoltem se my nymfy budeme cítit neodolatelně a o to tady jde.

Není to jen věcička pro svádění mužů našich snů (náš muž snů přeci nekouká jen na dekolt), ale pro naše uspokojení. Totiž se sebevědomím se dají dělat věci! Věci větší než s velkým hrudníkem.