Aktuality

Vašemu životu vrátí lesk VíkendovýRelax.cz

Zmocňuje se Vás pocit, že Váš život začíná být tak nějaký omšelý a padáte pod tíhou povinností a starostí? Vaše tělo i duše Vás tímto varují, volají o pomoc. A je ve Vaší moci změnit to. Jste naopak spokojení? Pak věřte tomu, že můžete být ještě spokojenější. V obou případech Vám může pomoci Víkendový relax.cz.

 Víkendy by měly regenerovat naše síly, zklidňovat naši psychiku, být co nejpříjemnější. Značně přispívají k tomu, aby se nám život, který žijeme, opravdu líbil a těšili jsme se na události dalších dnů. Odpočinek, který nás uvolní a rozradostní, může mít miliony podob. Pokud máte chuť relaxovat jinde než doma, určitě se nechte inspirovat pestrými webovými stránkami www.vikendovyrelax.cz. Možná budete mile překvapeni tím, kde všude a jakým způsobem můžete trávit svůj sladce volný čas tak, abyste v pondělí působili jako znovuzrození. A také se tak skutečně cítili.

www.vikendovyrelax.cz

Víkendový relax.cz je zlatou bránou k báječnému víkendu. Najdete zde resorty ve všech koutech naší republiky, styl tradiční, netradiční i rafinovaně kombinovaný. Víkendový relax.cz vkládá do Vašeho života žádoucí množství romantiky, radosti a dobrodružství, a to bez ohledu na počasí a roční dobu. Máte vskutku z čeho vybírat! Vysoký počet prezentovaných resortů uspokojí každého, ať už má jakýkoliv vkus… Posloucháte-li rádi pěkné písničky, pak víte, že i ony Vás často laškovně nabádají k novým zážitkům a objevům slovy „tak to zkus, tak to zkus!“ 
 

 

 
Jde jednoznačně o podporu Vašeho fyzického i duševního zdraví a Víkendový relax.cz Vám - v tomto ohledu - nabízí to nejlepší. Nemusíte dělat nic nebo zvolit aktivní relaxaci, s dětmi i bez nich, žádné skličující limity v cestě za krásnými prožitky a uvolněním… Létání letadlem využít můžeme, létat vnitřně bychom však měli, jinak život občas nepěkně zevšední. Nač stát strnule na jednom místě, když naše duše má ten nadpozemský dar vznášet se kdykoliv se nám zlíbí? (Přestože to nebylo vědecky dokázáno.) A k tomu vydatně přispívají právě ty úžasné chvíle, kdy o nás někdo citlivě a se zájmem pečuje, hýčká nás a rozmazluje. To nás podněcuje, k tomu, co na nás druzí obdivují, tím lze načerpat tolik potřebnou sílu, to nás umí rozzářit.
 
Historické památky, krásná příroda, wellness, programy sportovní, léčebné i kulturní, lahodné jídlo a pití, harmonie a čistota, usměvavý personál, žádné těžkosti a problémy, dostatek blahodárného, nerušeného spánku, žádný stres, jen možnosti naplno si užívat všeho, co je pro nás potřebné a dobré… Není to tisíckrát lepší než se nudit doma, počítat minuty, uklízet nebo se hrbit u počítače? Je to na Vás.
 
Podívejte se do fotogalerie, pročtěte, co Vás zaujme a zkuste si nahlas říct: „Ano, chci se cítit božsky. Zasloužím si to!“ Na Víkendovém relaxu.cz najdete přímé odkazy na weby jednotlivých resortů, můžete zde diskutovat přes Facebook…  Profesionálové z Europe MC Vám tento projekt prezentují s vědomím, že jen zdravý jedinec může tvořit základ zdravé společnosti, a tudíž je nezbytné pracovní činnosti vyvažovat právě odpočinkem a zábavou. Syndrom vyhoření už potrápil mnoho lidí, je na místě předcházet mu. 
 
Co v nabídce Víkendového relaxu.cz najdete? Například Lázně: Mariánské, Konstantinovy, Františkovy, Luhačovice, Mšené, Lipová, Glat, Vráž, Jupiter Bechyně, Libverda, Teplice nad Bečvou, Bělohrad, Zimní, Pivní, Sirnaté i slavné Karlovy Vary. Zvou Vás rovněž Jeseníky, Darkov, Harrachov, Praha, Malá Morávka, Jáchymov, Velké Losiny, Třeboň, Špindlerův Mlýn a další. Pro harmonické vyvážení těla i ducha můžete dokonce vyzkoušet pradávné ajurvédské procedury a techniky, atmosféru daleké Indie ochutnáte v Poděbradech. Přejete-li si speciální nabídku - pobyt halloweenský, antistresový, čokoládový, mořský, medový či konopný a bylinný – i ta je pro Vás připravena. Hotely, vily, rezidence, penziony, léčebny a sanatoria vycházejí vstříc požadavkům i těch nejnáročnějších hostů, zřejmě předčí všechna Vaše očekávání. Tak nějak možná vypadá ráj. Vstupte do něho směle a bez obav, rázem Vám bude o několik let méně.
 
 
/napsala Bohumila Lobodová
 
-->