Veletrh Frankfurt a hostesky od FM

Naše agentura byla vybrána na výběr hostesek pro Frankfurtský veletrh, kde budou po 10 dní pomáhat při propagaci u značem BMW, Porsche a dalších luxusních automobilů. Každá vybraná dívka bude mít honorář 3-4 tis na den, což činí 30-40 tis čistého za 10 dní.

22.10.2007

Jídlo, pití a ubytování na špičkovém hotelu je již hrazen, nepočítá se to honoráře dívek. Nemusíme říkat že jde o velmi prestižní věc a bude důkladně vybrána každá divka. Není nutné umět německy (ale výhoda ano), bude tvořen tým po 3 hosteskách a stačí aby uměla vždy 1 z nich. Podmínkou je profesionální přístup, aspoň nějaká praxe, reprezentativní vzhled a vystupování atd. Více informací budou dostávat všechny registrované dívky, jen ty. Protože si lidé z METROPOL Managementu (firma pro kterou výběr děláme a která nám tuto zakázku zadala) vybírají nejdříve na našem serveru, doporučujeme dát sem jen profi fotografie, žádnou z mobilu, špatně osvětlenou atd. Pokud je nemáte, můžeme Vám pomoci, nemusí to být drahý book, stačí aby na nich byla vidět detailně tvář, pak celá postava nejlépe v sukni nebo plavkách, nebo ve spodním prádle (takové fotografie děláme do 500Kč na počkání). Takže, máte-li zájem, raději se hned zaregistrujte a sledujte tento web.

Čtěte více

Andrea Verešová na akci Czech Fashion Week

Andrea Verešová na akci Czech Fashion Week

Máme tu čest Vám představit tvář letošního ročníku Czech Fashion Week 2021 ????????, Top modelku Andreu Verešovou.Společně s modelkami Fashion Models a dalšími představí nové kolekce známých návrhářů.

 

Czech Fashion Week je zde a naše modelky předvádí nové modely

Czech Fashion Week je zde a naše modelky předvádí nové modely

Zítra od 15:00 startuje další ročník prestižní společenské akce Czech Fashion Week a naše modelky jsou připravené. 

25.3. Spouštíme soutěže o hodinky, kosmetiku, plavky, sady vín a další

25.3. Spouštíme soutěže o hodinky, kosmetiku, plavky, sady vín a další

Náš tým v čele s Helenou připravuje dlouhodobé soutěže. Bude se losovat pravidelně ve stejné dny, soutěže budou probíhat do konce letních prázdnin (možná déle) střídavě o hodinky, sady čištění, kosmetiku, plavky, vína ...