Veletrh Frankfurt a hostesky od FM

Naše agentura byla vybrána na výběr hostesek pro Frankfurtský veletrh, kde budou po 10 dní pomáhat při propagaci u značem BMW, Porsche a dalších luxusních automobilů. Každá vybraná dívka bude mít honorář 3-4 tis na den, což činí 30-40 tis čistého za 10 dní.

22.10.2007

Jídlo, pití a ubytování na špičkovém hotelu je již hrazen, nepočítá se to honoráře dívek. Nemusíme říkat že jde o velmi prestižní věc a bude důkladně vybrána každá divka. Není nutné umět německy (ale výhoda ano), bude tvořen tým po 3 hosteskách a stačí aby uměla vždy 1 z nich. Podmínkou je profesionální přístup, aspoň nějaká praxe, reprezentativní vzhled a vystupování atd. Více informací budou dostávat všechny registrované dívky, jen ty. Protože si lidé z METROPOL Managementu (firma pro kterou výběr děláme a která nám tuto zakázku zadala) vybírají nejdříve na našem serveru, doporučujeme dát sem jen profi fotografie, žádnou z mobilu, špatně osvětlenou atd. Pokud je nemáte, můžeme Vám pomoci, nemusí to být drahý book, stačí aby na nich byla vidět detailně tvář, pak celá postava nejlépe v sukni nebo plavkách, nebo ve spodním prádle (takové fotografie děláme do 500Kč na počkání). Takže, máte-li zájem, raději se hned zaregistrujte a sledujte tento web.

Čtěte více

25.3. Spouštíme soutěže o hodinky, kosmetiku, plavky, sady vín a další

25.3. Spouštíme soutěže o hodinky, kosmetiku, plavky, sady vín a další

Náš tým v čele s Helenou připravuje dlouhodobé soutěže. Bude se losovat pravidelně ve stejné dny, soutěže budou probíhat do konce letních prázdnin (možná déle) střídavě o hodinky, sady čištění, kosmetiku, plavky, vína ... 

Hledáme nové členy do realitního týmu Tempus Living. Ženy i muže!

Hledáme nové členy do realitního týmu Tempus Living. Ženy i muže!

Věnujeme se realitní činnosti, (hodně také neveřejným nabídkám) a Designu.

Opět zcela skvělé focení v Hotelu Pod Lipkami pro kampaň MILLNER

Opět zcela skvělé focení v Hotelu Pod Lipkami pro kampaň MILLNER

Po castingu v hotelu U krbu jsme nafotili další fotky do kampaně hodinky MILLNER.