Fotografové

Mia Gebauer

MIA GEBAUER je fotografka, která se věnuje převážně focení svateb. Na každé svatbě, kterou fotí jede na maximum a snaží se zvěčnit ty nejnádhernější momenty, nejupřímnější emoce a vykreslit daný den do celého příběhu z fotek. 

MIA GEBAUER je svatební fotografka, která je již nějaký čas pohlcena v té naprosto úžasné a neuvěřitelně přátelské atmosféře svateb.  Fotí nejen české, dánské či holandské svatby, ale také svatby v Německu či ve Švýcarsku. Na trhu svatební fotografie se pohybuje již 5 let.


MIA GEBAUER miluje to, jak je v daný den vše naplněné láskou. Na každé svatbě, kterou fotí jede na maximum a snaží se zvěčnit ty nejnádhernější momenty, nejupřímnější emoce a vykreslit daný den do celého příběhu z fotek. Věří, že se i část jejich emocí zrcadlí ve výsledných fotkách.


Pro focení používá MIA GEBAUER  kvalitní techniku od Sony, která není sama o sobě garancí dokonalých fotografií, ale výrazně pomáhá vytvořit krásné snímky plné emocí v maximální kvalitě. MIA GEBAUER fotí na vlajkovou loď od Sony - Sony A9 a k tomuto objektivy od Sigmy, Sony a Carl Zeiss.