Vítáme vás

vv

Blok text Decin 1

Vážení příznivci módy a krásy, dne 20. června od 18:00 proběhne Introductory Model Casting (Úvodní casting modelek), kde vás seznámíme s probíhajícími castingy pro různé obory. Tento večer zde nebude porota, nebudeme řešit focení s fotografem. Jde pouze o to, abyste přišli, představili se nám, my si uděláme pár snímků. Pokud budete mít zájem a přihlásíte se na castingy, které probíhají, sdělíme vám, o co jde, kdy to bude, jaké jsou za to finanční odměny, prostě všechno. Sami si vyberete.

Tento den se nemusíte nosit žádné oblečení, žádné plavky atd. Cílem je zejména nábor nových dívek a žen do naší agentury obecně, protože za naše dívky ručíme. Chceme osobně vidět, jak vypadáte, a také si s vámi popovídat, jaký jste člověk, protože pokud vás budeme doporučovat našim klientům, kterých si vážíme, vyvarujeme se tím opravdu fiasku, které jsme již párkrát zažili. Například dívky nevypadaly opravdu tak, jak na fotkách, které zaslaly, nebo byly velmi nespolehlivé, nepřišly, neomluvily se atd.

 

"Zde jsou vloženy různé bannery, protože kdokoliv si je stáhne a zašle svým známým, pomůže akci a aby byl výběr, udělali jsme několik variant. Každý dle libosti :) Děkujeme že sdílíte"

A my tímto seznámením s vámi si uděláme obrázek o tom, jaký jste. Do naší agentury se může přihlásit kdokoliv, aniž bychom ho viděli, a je na portálu Fashion Models. Ale pokud nám klient zavolá a řekne: "Doporučte několik modelek", tak doporučuji pouze ty, které osobně poznáme a o kterých víme, že s nimi nebude problém a že nás budou reprezentovat. Proto tento den berte jako seznámení, my s vámi a vy s námi. I vy uvidíte na vlastní oči, že už zhruba 20 let zprostředkováváme práci dívkám pro naše partnery, a to jak focení pro módu, boty, oblečení, pro výrobce hodinek. Naše dívky chodí na přehlídkách, například Czech Fashion Week, pro BMW a další firmy.

Blok text Decin 2
Blok text Decin 3

Důležitá informace je, že u nás se k ničemu neupisujete, nic není závazné, až do chvíle, kdy se domluvíme na zakázce a vy přijmete a samozřejmě klient s vámi počítá. Poté, když to zrušíte bez ohlášení, to opravdu není dobré. Ale nejsme agentura, která vám dá smlouvu a nemůžete dělat pro jinou, nemůžete to dělat pro někoho jiného, to u nás neplatí. Jsme moderní lidé, kteří věří a vědí, že svazovat nikoho nemá prostě cenu, nedělá to dobrou krev. A pokud někdo stejně nechce, tak stejně nepřijde, ale snažíme se to eliminovat.

Ještě bych dodal, že jeden z castingů je i na videa. Jedná se o instruktážní videa typu moderátor akce, neboli představení nějaké služby nebo nějakého objektu, například protože máme zakázky od hotelu, kdyby byli rádi, když tam přijdou například tři krásné, sympatické dívky, které provedou hotelem, wellnessem, a snažíme se dělat pro ně reklamu takovým jiným stylem, než je reklama tím příběhem.

Na závěr pouze sdělení: Pokud se vám líbí modeling, pokud máte rádi modeling, pokud byste chtěli fotit nebo chodit na molech nebo být i hosteska, neváhejte přijít. Vše bude v klidném, pohodovém prostředí v klubu Havana. Proto jsme to udělali od 18 hodin, kdy tam prakticky bude prázdno. Máme vyčleněnou část klubu, takže můžete přijít, rozhlédnout se, popovídat si, podívat se na nabídky a rovnou se zaregistrovat u nás na portálu, s čím vám můžeme pomoci na každém castingu, který pořádáme. Registrujeme přímo dívky, které se ještě nerozhodly samy doma a na místě si řekly: "Ano, to se mi líbí, ráda bych byla součástí vaší agentury."

Nemusíte s sebou nosit žádný book. Ale pokud ho máte, můžete. V dnešní době, kdy je Instagram a jiné sociální sítě, stačí, když nám na místě ukážete váš profil, abychom se podívali a uviděli. Mnohdy se stane, že dívka, která přijde, ukáže nám své fotografie a řekne, že zatím je na volné noze, ještě pro žádnou agenturu nepracuje. A my vidíme, co umí a co fotila a jaké má fotky, tak se s ní domluvíme ihned na spolupráci i pro placené zakázky přímo pro klienty.

Důležité je tedy mít chuť a mít zájem to zkusit. Nikoho nepřemlouváme, nikoho do ničeho nelákáme, musíte chtít sami. Jsme tu od toho, abychom vám ukázali, že pokud máte zájem a chcete, tak my vám pomůžeme. Jako bonus například od nás dostáváte nejen svůj profil, ale pokud máte zájem, i svou vlastní webovou stránku, kterou dostanete zcela zdarma, a navíc vás naučíme s ní pracovat jako naše modelka, neplatíte vůbec nic.

Pokud nepřijdete, budete se možná trápit s tím, že jste nevyužila tuto možnost :)

 

Staneš se i ty naší modelkou?