Blok text Decin 4

Na závěr pouze sdělení: Pokud se vám líbí modeling, pokud máte rádi modeling, pokud byste chtěli fotit nebo chodit na molech nebo být i hosteska, neváhejte přijít. Vše bude v klidném, pohodovém prostředí v klubu Havana. Proto jsme to udělali od 18 hodin, kdy tam prakticky bude prázdno. Máme vyčleněnou část klubu, takže můžete přijít, rozhlédnout se, popovídat si, podívat se na nabídky a rovnou se zaregistrovat u nás na portálu, s čím vám můžeme pomoci na každém castingu, který pořádáme. Registrujeme přímo dívky, které se ještě nerozhodly samy doma a na místě si řekly: "Ano, to se mi líbí, ráda bych byla součástí vaší agentury."

Nemusíte s sebou nosit žádný book. Ale pokud ho máte, můžete. V dnešní době, kdy je Instagram a jiné sociální sítě, stačí, když nám na místě ukážete váš profil, abychom se podívali a uviděli. Mnohdy se stane, že dívka, která přijde, ukáže nám své fotografie a řekne, že zatím je na volné noze, ještě pro žádnou agenturu nepracuje. A my vidíme, co umí a co fotila a jaké má fotky, tak se s ní domluvíme ihned na spolupráci i pro placené zakázky přímo pro klienty.

Důležité je tedy mít chuť a mít zájem to zkusit. Nikoho nepřemlouváme, nikoho do ničeho nelákáme, musíte chtít sami. Jsme tu od toho, abychom vám ukázali, že pokud máte zájem a chcete, tak my vám pomůžeme. Jako bonus například od nás dostáváte nejen svůj profil, ale pokud máte zájem, i svou vlastní webovou stránku, kterou dostanete zcela zdarma, a navíc vás naučíme s ní pracovat jako naše modelka, neplatíte vůbec nic.

Pokud nepřijdete, budete se možná trápit s tím, že jste nevyužila tuto možnost :)

 

Staneš se i ty naší modelkou?