Blok text Decin 1

Vážení příznivci módy a krásy, dne 20. června od 18:00 proběhne Introductory Model Casting (Úvodní casting modelek), kde vás seznámíme s probíhajícími castingy pro různé obory. Tento večer zde nebude porota, nebudeme řešit focení s fotografem. Jde pouze o to, abyste přišli, představili se nám, my si uděláme pár snímků. Pokud budete mít zájem a přihlásíte se na castingy, které probíhají, sdělíme vám, o co jde, kdy to bude, jaké jsou za to finanční odměny, prostě všechno. Sami si vyberete.

Tento den se nemusíte nosit žádné oblečení, žádné plavky atd. Cílem je zejména nábor nových dívek a žen do naší agentury obecně, protože za naše dívky ručíme. Chceme osobně vidět, jak vypadáte, a také si s vámi popovídat, jaký jste člověk, protože pokud vás budeme doporučovat našim klientům, kterých si vážíme, vyvarujeme se tím opravdu fiasku, které jsme již párkrát zažili. Například dívky nevypadaly opravdu tak, jak na fotkách, které zaslaly, nebo byly velmi nespolehlivé, nepřišly, neomluvily se atd.

 

"Zde jsou vloženy různé bannery, protože kdokoliv si je stáhne a zašle svým známým, pomůže akci a aby byl výběr, udělali jsme několik variant. Každý dle libosti :) Děkujeme že sdílíte"