Text k profilovkám

27.02.2024

Rádi bychom zde napsali. proč jsme neschválili vaši fotku, a možností je více. Zároveň vám chceme  poskytnout užitečné informace ohledně standardů, které uplatňujeme při výběru profilových fotografií v naší modelingové agentuře.

Při hodnocení fotografií se zaměřujeme na několik klíčových kritérií, která jsou nezbytná pro to, aby byla fotografie považována za kvalitní profilovou fotku. Častými důvody, proč fotky nejsou schváleny, jsou amatérský dojem, nedostatečná viditelnost tváře nebo postavy, a nedostatečná kvalita obrazu.

Je důležité si uvědomit, že fotografie pořízené před zrcadlem, zejména s použitím blesku, který omezuje detaily, nejsou pro nás vhodné. Stejně tak nevyhovují snímky, které nezobrazují modelku či modelku v optimálním světle, jako například fotky s domácími mazlíčky nebo z dovolené.

Pokud se podíváte na fotografii vpravo, vidíte, že i když je to úžasná a krásná modelingová fotografie, není vhodná jako profilová fotka, protože nenabízí dostatečně jasný pohled na tvář.

Níže vám představujeme možnosti, které by vás mohly inspirovat. Je důležité si uvědomit, že první dojem je klíčový, a proto je důležité mít kvalitní profilovou fotografii. Další fotografie mohou být skvělým doplňkem, ale profilová fotografie by měla být přesně ta, která zaujme na první pohled.

-->