Nabídky práce

Brigáda pro naši firmu - roznos pozvánek v ulicích Prahy v našem projektu

Nejde o casting: Máte-li zájem o brigádu, nabízíme 1.000,- za den (5 hodin) za roznos pozvánek do projektu PrazskeUlice.cz

Nový projekt pro Prahu je spuštěn a do každé firmy je potřeba osobně zajít, předat obálku s pozvánkou do projektu www.prazskeulice.cz, vizitkou a dopisem. 

5 hodin denně = 1.000,- Kč. 

Každou firmu poté zapíšete do firemního CRM, svůj dojem, s kým jste jednali ... Nic neprodáváte, pouze informujete majitelé firem, že jsou součástí tohoto projektu, protože je dobré, aby si zkontrolovali své údaje na www.vaclavske-namesti.cz a dalších projektech.

Klasický roznos letáků zajištěný máme, zde je potřeba, abyste byli pozitivní, přišli do firmy s úsměvem a přinesli s sebou dobrou náladu. Proto platíme vyšší částku, 200,- Kč za hodinu plus odměny, pokud jsme spokojeni. Chtěl jsem zapojit i krásné a milé dívky z agentury Fashion Models, protože se poté může o projektu psát, a stále více zvýrazňovat agenturu.

Máme 33 projektů na www.prazskeulice.cz, pokud máte blíže k jiné ulici, náměstí nebo nábřeží, můžeme nabídnout jinou, pokud ji již někdo nemá přidělenou. Celkem je na www.vaclavske-namesti.cz/firmy a dalších více jak 10 tisíc firem pro oslovení, tj práce pokud se Vám zalíbí, je mnoho.


Máte-li zájem o více informací, přihlašte se ke castingu (budeme z Vás vybírat více dívek, může to dělat i 10  lidí

Stačí nám napsat na kancelar@businessmc.cz a va vše odpovíme.