Nabídky práce

Hledáme tvář nové kampaně na skandinávský styl života

Na tuto Akci se můžou přihlasit uživatelé, které jsou registrováni v systemu a jsou přihlášeni.
Přihlásit
Hledáme modelky pro exkluzivní focení ve skandinávském stylu – Přihlaste se na casting a získejte skvělé odměny!

Vážení čtenáři a milovníci skandinávského designu,

máme tu skvělou příležitost pro talentované modelky, které chtějí být součástí unikátního projektu spojujícího módu, automobily a interiérový design. Naše modelingová agentura, www.fashion-models.cz, právě vybírá modelky pro nadcházející fotosession inspirovanou skandinávským způsobem života.

Focení se bude odehrávat v bytě zařízeném v elegantním skandinávském stylu, kde budete mít možnost prezentovat skandinávské hodinky a být součástí jedinečného zážitku. K tomu všemu bude celá fotosession završena nádherným vozem značky Volvo, který dodá celému projektu další rozměr.

A to není vše! Vybraná modelka získá odměnu 5 000 Kč, skandinávské hodinky jako dárek a navíc možnost fotit další kampaně s naší modelingovou agenturou.

Pokud jste modelka s vášní pro módu a zájmem o skandinávský styl, neváhejte a přihlaste se na casting! Hledáme ženy s přirozenou elegancí, schopné vyjádřit sofistikovanost a jednoduchost, kterou skandinávský design vyžaduje. To je vaše šance ukázat svůj talent a zviditelnit se v modelingu.

Chcete se stát součástí tohoto vzrušujícího projektu a získat skvělé odměny? Přihlaste se na casting následujícím způsobem:

  1. Klikněte zde na tlačítko ve článku a přihlaste se. Pokud nejste, zaregistrujte se
  2. Vložte v profilu své aktuální fotografie, ideálně portrétní a celotělovou.
  3. Uveďte své zkušenosti a zájmy v oblasti modelingu a skandinávského designu tí,, že při registraci vyplníte otázky

Deadline pro přihlášky je 15.4., tak neváhejte a přihlaste se co nejdříve!

Těšíme se na spolupráci s vámi a na společný úspěch tohoto nezapomenutelného projektu, který spojuje svět skandinávského designu, luxusních hodinek a vozů Volvo, a nabízí skvělé odměny

 

 

https://www.akademieai.cz/blog/proc-by-modelka-mela-mit-sve-fotky-a-vlastni-web-pro-budovani-sveho-brandu