Nabídky práce

Umělecké fotografie staré fabriky se svůdnými ženami

Na tuto Akci se můžou přihlasit uživatelé, které jsou registrováni v systemu a jsou přihlášeni.
Přihlásit
Hledáme modelky pro umělecký kalendář s fotografiemi v prostorách starých továren – Přihlaste se na casting a získejte skvělé odměny!

Vážení čtenáři a milovníci neotřelého umění,

představujeme vám jedinečnou příležitost pro talentované modelky, které chtějí být součástí nevšedního projektu spojujícího krásu, historii a umění. Naše modelingová agentura, www.fashion-models.cz, právě vybírá modelky pro nadcházející kalendář, který bude nafocen v atmosférických prostorách starých továren.

Fotografování se bude odehrávat v průmyslovém prostředí, kde budete mít možnost prezentovat svou krásu a eleganci v uměleckém duchu. Celý projekt bude ztvárněn prostřednictvím černobílých fotografií, doplněných zlatými detaily, které dodají kalendáři šmrnc a osobitý charakter.

A to není vše! Vybrané modelky získají odměnu 3 000 Kč za cca 5 hodin práce, možnost fotit další kampaně s naší modelingovou agenturou.

Pokud jste modelka s vášní pro umění, historii a neotřelé nápady, neváhejte a přihlaste se na casting! Hledáme ženy s přirozenou krásou, schopné propojit sofistikovanost a hravost v nápaditém prostředí starých továren. To je vaše šance ukázat svůj talent a zviditelnit se v modelingu.

 

Chcete se stát součástí tohoto nevšedního projektu a získat skvělé odměny? Přihlaste se na casting následujícím způsobem:

  1. Navštivte naši webovou stránku www.fashion-models.cz a vyplňte přihlášku.
  2. Zašlete nám své aktuální fotografie, ideálně portrétní a celotělovou.
  3. Uveďte své zkušenosti a zájmy v oblasti modelingu, umění a historie.

Deadline pro přihlášky je 28.4., tak neváhejte a přihlaste se co nejdříve!

Těšíme se na spolupráci s vámi a na společný úspěch tohoto nezapomenutelného projektu, který spojuje svět krásy, umění a historie. Článek bude publikován na prestižních webov

ých stránkách, jako jsou www.granddeveloper.cz a www.trendy-living.cz, a také na všech našich online denících měst v České republice, čímž bude zajištěna vysoká míra viditelnosti pro tento nevšední projekt.

Díky tomu budou mít modelky po celé zemi jedinečnou příležitost přihlásit se na casting a získat šanci na účast v tomto originálním kalendáři. Navíc budou mít možnost rozšířit své portfolio o jedinečné fotografie, které zaujmou nejen profesionály v oboru, ale i širší veřejnost.

Nezapomeňte sdílet tento článek s přáteli, rodinou a známými, kteří by mohli mít zájem o přihlášení se na casting. Tímto způsobem pomůžete šířit informace o této jedinečné příležitosti a podpoříte úspěch celého projektu.

Uchopit tuto příležitost za pačesy a stát se součástí nevšedního uměleckého projektu se nabízí jen zřídka. Neváhejte a přihlaste se na casting co nejdříve. Těšíme se na spolupráci s vámi a na společný úspěch tohoto nezapomenutelného kalendáře, který spojuje krásu, umění a historii starých továren v jedinečném a poutavém díle.

Celkem hledáme 3 modelky pro tento projekt.

https://www.akademieai.cz/blog/proc-by-modelka-mela-mit-sve-fotky-a-vlastni-web-pro-budovani-sveho-brandu