Nabídky práce

Casting na nové tváře eshopu www.fashion-plavky.cz

Společnost TRICOLINE vyrábí plavky na www.fashion-plavky.cz a po 2 soboty zde bude probíhat casting od 13:00 - 18:00 na nové tváře.

Máte-li zájem se castingu zúčastnit, přihlaste se a budete se moci 1 klikem vpravo přihlásit. 

 

Casting probíhá tyto dny:

2.3. a 16.3. od 13:00 do 18:00 v ateliéru na Chodově, ZDE.

Nafotíme Vás v několika modelech a fotky dáme klientovi (pokud budete chtít, pošleme je i Vás). Casting zabere max 30 min, jak přijdete, tak Vás nafotíme a předáme.  

Pokud nejste u nás registrovány, můžete ihned zdarma a bez žádných smluv a závazků se zde zaregistrovat a vytvořit si profil. Profilová fotografie je nejdůležitejší a je na ní potřeba vidět zřetelně tvář. Vyplňte si údaje a vložte fotografie. Čím lépe je Váš profil vyplněn a máte více fotek, ze kterých klienti mohou vybírat, tím více nabídek Vám přijde. 

Eshop https://www.fashion-plavky.cz má připravenou podporu ve více jak 100 portálech a magazínech a bude zde prezentováno spojení agentury Fashion Models a našich modelek s tímto eshopem jako s dvorním dodavetelem fotografií, videí..

Je proto nutné být u nás zaregistrována. Nechoďte prosím pokud Vám nenapíšeme, že jste vybrána, fotíme pouze registrované na Fashion Models.

U vybraných modelek se majitel domluví již osobně.