Casting pro focení firemních materiálů

Ve spolupráci s módním fotografem Petrem Buňatou, hledáme modelky na focení, pro účely tvorby firemních materiálů

Ve spolupráci s módním fotografem Petrem Buňatou, hledáme modelky na focení, pro účely tvorby firemních materiálů, které se budou prezentovat na bannerech prodejny a kanceláře, v časopisech One a The Best Woman a dále pak na více jak 20ti webových portálech. Na toto focení bude navazovat natáčení školicích videí. Podmínkou jsou zkušenosti s focením, výška minimálně 170cm a nejlépe dlouhé vlasy. Své polaroidy (obyčejné civilní fotky bez retuší, výrazného makeupu) alespoň 1x portrét a 1x celá postava, posílejte na "casting@fashion-models.cz", předmět: europemc a to do čtvrtka 3.6.2010, 12:00. Vybraných 10 dívek budeme během čtvrtečního odpoledne kontaktovat a obdrží přesný čas osobní schůzky, která se bude konat v prostorách kanceláří firmy v Praze 7 v pátek 4.6.2010 v časovém rozmezí 9:00 až 12:00. Z přítomných 10ti kandidátek se poté provede finální výběr. Celý projekt je finančně ohodnocen a vybrané modelky získají skutečně velmi bohaté reference!

Těšíme se na vaše odpovědi!

 

Čtěte více

Staň se tváří známé značky LLARSEN na kampaně 2020

Staň se tváří známé značky LLARSEN na kampaně 2020

Máte zájem se stát tváří známé značky LARS LARSEN? Nyní firma udělala nové logo LLARSEN a vše se na rok 2020 vytváří nové. 
Odměna 5.000,- Kč na ruku, vyberete si hodinky dle vlastního výběru a budete na reklamách, billboardech ... 

Nabídka Fashion Models pro 3 modelky. Dokončení kampaně plavek FASHION ISLAND

Nabídka Fashion Models pro 3 modelky. Dokončení kampaně plavek FASHION ISLAND

Termín: středa 25.9 - pátek 28.9.2019, lokace: Itálie, plán: 1. den foto pevnina,2. den foto loď. Cíl: 1x foto/modelka do kampaně zima 2019,

Hledáme nové tváře pro francouzskou značku hodinek CLUELESS

Hledáme nové tváře pro francouzskou značku hodinek CLUELESS

Dostali jsme od firmy 4PM zakázku, najít 8 modelek, které by měli zájem propagovat tuto francouzskou značku v ĆR.