Nabídky práce

Focení šatů, spodního prádla, plavek ... pro server www.svet-odevu.cz

Agentura Fashion Models bude pro eshop www.svet-odevu.cz pravidelně fotit nové kolekce a modely známých návrhářů. Některé znáte z akcí Czech Fashion Week. Top Model Of The Year a Miss Press.  

CASTING uzavřen - s vybranými modelkami jsme se již spojili. Sledujte naše další nabídky:

 

Máte-li zájem se castingu zůčastnit, přihlaste se a budete se moci 1 klikem vpravo přihlásit. 

 

Potřebujeme Vás vidět v reálu, proto je nutná osobní schůzka, ale i přesto potřebujeme, abyste si vložili fotky z poslední doby. 

Pokud nejste u nás registrovány, můžete ihned zdarma a bez žádných smluv a závazků se zde zaregistrovat a vytvořit si profil. 

Eshop Svět ODĚVŮ má připravenou podporu ve více jak 100 portálech a magazínech a bude zde prezentováno spojení agentury Fashion Models a jejich modelek s tímto eshopem jako s dvorním dodavetelem fotografií, videí..

Je proto nutné být u nás zaregistrována.

Focení bude probíhat v luxusních hotelech, které již máme domluvené, v různých prostorách včetně rozpadlé staré továrny pro "rebelský outfit", u vody nebo ve studiu SPA STUDIO a dalších.

Dne 18.7. ukončíme nabídku, vybereme s klienty modelky, které oslovíme do 20.7. a zašleme podrobnosti, kdy se dostavit, možnosti spolupráce ...  Napíšeme i těm, které jsme nevybrali.  

 

-->