Nabídky práce

Na natáčení a focení projektu www.vaclavske-namesti.cz hledáme 3 ženy

Na tuto Akci se můžou přihlasit uživatelé, které jsou registrováni v systemu a jsou přihlášeni.
Přihlásit
Hledáme krásné modelky pro lifestyle focení na Václavském náměstí a v luxusních autech – získejte odměnu 2 000 Kč za 2 hodiny focení a skvělou viditelnost!

Milé modelky,

rádi bychom vás informovali o jedinečné příležitosti pro krásné ženy, které chtějí být součástí lifestyle focení na Václavském náměstí a v luxusních automobilech. Tento projekt je určen pro časopis a modelky, které se zúčastní, budou mít výbornou viditelnost jak v online, tak v tištěných médiích, a to nejen na našem portálu www.fashion-models.cz, ale také na webových stránkách, které se zaměřují na novinky ze světa super aut.

Odměna za účast v tomto projektu je 2 000 Kč za 2 hodiny focení. Celkem hledáme 16 modelek, které se přidají k našemu týmu a společně s námi vytvoří úchvatné snímky pro tento prestižní časopis.

Účast v tomto projektu navíc otevírá dveře k možnosti zúčastnit se castingu na prestižní události Czech Fashion Week (www.czechfashionweek.eu), kterou každoročně pořádá spolumajitel FM pan Jiří Morštadt. Tato akce je velmi významná a nabízí další příležitosti k rozvoji kariéry v modelingu.

Pokud máte zájem se přihlásit na casting, jednoduše klikněte na tlačítko "Přihlásit se ke castingu" v tomto článku. Nechte nás prozkoumat váš talent a krásu a ukázat vám, jak skvělé mohou být výsledky spolupráce s námi.

https://www.akademieai.cz/blog/proc-by-modelka-mela-mit-sve-fotky-a-vlastni-web-pro-budovani-sveho-brandu

Tato příležitost je skvělým způsobem, jak získat zkušenosti v modelingu, rozšířit své portfolio a stát se součástí projektu, který bude vidět široká veřejnost. Navíc si vyděláte peníze, zatímco si užijete zábavu a adrenalin spojený s focením a natáčením.

Nezmeškejte tuto nevšední příležitost stát se tváří tohoto lifestyle projektu a představovat krásu a eleganci na Václavském náměstí a v luxusních automobilech. Přihlaste se na casting ještě dnes a začněte psát svou vlastní úspěšnou příběh v modelingu!

Věříme, že tato příležitost vám nabídne nejen skvělé zkušenosti, ale také možnost navázat kontakty a zviditelnit se v rámci modelingu a fashion průmyslu. Díky publikaci na různých portálech, včetně těch zaměřených na luxusní automobily, bude vaše tvář známá široké veřejnosti a otevře se vám řada dalších příležitostí.

Přihlaste se na casting ještě dnes a nechte nás vás provést celým procesem, od focení až po prezentaci vaší krásy na titulních stránkách našeho časopisu a dalších médiích. Naše spolupráce vám zajistí skvělé zážitky a zajímavé příležitosti pro rozvoj vaší kariéry v modelingu.

Neotálejte a přihlaste se na casting, abyste mohli být součástí tohoto vzrušujícího projektu, který slibuje nejen úspěch a viditelnost, ale také zábavu a nezapomenutelné zážitky. Těšíme se na spolupráci s vámi a na vaše úžasné výkony před objektivem fotoaparátu!

-->