Studio media o. s. vyhlašuje casting

Studio media o. s. vyhlašuje casting pro zájemce o účasti na nafocení katalogu a e-shopu s obuví - kozačkami na platformě a lackovým oblečením.

Studio media o. s. vyhlašuje casting pro zájemce o účasti na nafocení katalogu a e-shopu s obuví - kozačkami na platformě a lackovým oblečením. V minulých dnech byl zajištěn kontrakt s americkou společností na výrobu nejen sexy obuvi Pleaser pro zastupování v Česku. V případě Vašeho zájmu účastnit se castingu prosíme vyplňte formulář na www.casting.studiomedia.info Casting se bude konat ve dnech 24-25. 11. 07 v Náchodě v atelieru Studio Media o. s. Pražská 835 po oba dny od 9 do 18 hodin. Na casting s sebou si dívky přivezou: Jednodílné a dvoudílné plavky, spodní prádlo, pokud máte své speciální líčení tak též kosmetiku na nalíčení a silonové ponožky. Ty z toho důvodu, že se budou v průběhu castingu fotit zkušební fotografie v obuvi, která se pak bude fotit pro katalog a e-shop. S sebou přivezte, pokud máte, také své portfolio fotografií – book. Není to však podmínkou.
Josef Poláček
Studio Media o. s. Náchod

Čtěte více

Staň se tváří známé značky LLARSEN na kampaně 2020

Staň se tváří známé značky LLARSEN na kampaně 2020

Máte zájem se stát tváří známé značky LARS LARSEN? Nyní firma udělala nové logo LLARSEN a vše se na rok 2020 vytváří nové. 
Odměna 5.000,- Kč na ruku, vyberete si hodinky dle vlastního výběru a budete na reklamách, billboardech ... 

Nabídka Fashion Models pro 3 modelky. Dokončení kampaně plavek FASHION ISLAND

Nabídka Fashion Models pro 3 modelky. Dokončení kampaně plavek FASHION ISLAND

Termín: středa 25.9 - pátek 28.9.2019, lokace: Itálie, plán: 1. den foto pevnina,2. den foto loď. Cíl: 1x foto/modelka do kampaně zima 2019,

Hledáme nové tváře pro francouzskou značku hodinek CLUELESS

Hledáme nové tváře pro francouzskou značku hodinek CLUELESS

Dostali jsme od firmy 4PM zakázku, najít 8 modelek, které by měli zájem propagovat tuto francouzskou značku v ĆR.